A CatchX modell továbbfejlesztett verziója a CatchX Pro még pontosabb, erősebb és sokoldalúbb, mint korábbi társa.
A hajó rendkívül masszív, így a legnagyobb hullámok sem okoznak problémát neki.
A 800 méteres hatótávnak köszönhetően a Balatonon előszeretettel alkalmazzák a horgászok, ugyanis a Magyar piacon nem található még egy olyan etetőhajó. amely a legszélsőségesebb időjárási körülmények között is képes ekkora távot megtenni.
A hajóhoz tartozó távirányító folyamatosan jelzi a hajó távolságát, töltöttségi szintjét, illetve egyéb más hasznos adatot is rögzít és jelez, mindezek mellett rendkívül kényelmes egykezes megoldásnak köszönhetően, egyedül is könnyedén bejuttathatjuk vele szerelékünket.
A GPS rendszerben elmenthető az a pont ahonnan horgászunk "Home"-ként, így amennyiben a hajó túlmenne a hatótávolságon, automatikusan visszatér a "Home" pozícióra.
A hajóhoz egy telefonos applikáció tartozik, amellyel a hajóban található wi-fin keresztül lehet hozzá kapcsolódni, itt pontosan a GPS alapján láthatjuk az elöttünk elterülő területet, megjelölhetjük az általunk választott helyeket, illetve a radar által már feltérképezett részeket utólag is folyamatosan mutatja a térkép, amely hatalmas különlegessége a hajónak.
A térkép folyamatosan jegyzi, hogy melyik területet hányszor és mennyi időközönkként látogatta a hajó.
Hydrobat Castable halradar:
Tapasztalattól függetlenül, a horgászok közkedvelt eszközei közé tartoznak a kompakt méretű halradarok, melyekkel igazán könnyedén feltérképezhetőek a horgászhely előtt elterülő vízterületek, maga a vízmélység, a mederviszony, és a halak tartózkodási helye sem titok többé.
A Hydrobat Castable Fish Finder a radarok között egy kompakt méretű egyedi változat, mely egy vezeték nélküli, wifis szonáregységet tartalmaz, ami etetőhajókon való alkalmazásra is tökéletesen alkalmassá teszik a kivitelt.
A saját Rippton applikáció segítségével a telefonunkon követhejük az eseményeket a víz alatt, ráadásul a radar elmeneti ahol jártunk korábban és már előre jelzi a víz alatti viszonyokat.
Az eddigi halradaroknál megszokott ábrázolás helyett, a víz alatti akadókat, köveket, fákat, növényzetet sokkal könnyebben tudjuk beazonosítani.
|